Recenze

HYN_2290

 

Dobrý den, dnes jsem si poprvé umyla vlasy šamponem Vlásek, protože mi došel můj starý od L**h. A musím říct, že lepší šampon jsem ještě neměla!! Ty vlasy jsou nadýchané a hebké až ke konečkům a konce jsem měla vždycky suché. Děkuji Vám, udělala jste mi krásný den. Petra N.

 

Už mám vyzkoušeného Lumpika a upřímně neznám lepší šampon! Vlasy jsou nádherné, netrápí je ani svědění ani lupy... Takže až dojde cestovní baleni, moc ráda koupím větší ???? Už nechci jiný!!! Moc děkuji za něj i za ostatní výrobky ???? 

Míša D.

 

Mám vyzkoušený šampuk a je úžasný. Tak hebké vlasy jsem neměla ani nepamatuji. Opravdu báječný. Leni skvělá práce!!!

Jana Š.

 

Vyzkoušela jsem šampuk i kondicionér již několikrát a jsem MOOOC spokojená, krásně pění a zdá se vůbec neubývá. Určitě doporučuji. Bezvadný je také olej na obličej. Díky. Jsem ráda, že jsem Vás "objevila".

Libuše N.

 

Šampuk Lu(m)pík používám už řadu měsíců. Po několika týdnech požívání lupy vymizely. Zároveň se mi zdá, že se vlasy méně mastí. Šampuk pomalu ubývá a tak dlouho vydrží. Jsem s ním moc spokojená.
Vladimíra H.
 

Sérum Neroli: Používám ráno/večer místo krému a jako bázi pod make-up, přirovnala bych to k suchému oleji, krásně se vpije, nedělá lesklé/olejové skvrny, sjednotí pleť, vyhladí a zakryje suchá místa, vůně super, takže za mě ⇑⇑⇑ .

Viktorie K.

 

Všem můžu jen doporučit mé milované Neroli sérum. Jsem z něj opravdu nadšená. vydrželo mi přesně 6 měsíců a zachránilo mě, trpím na suchou plet a celou zimu jsem se díky němu neloupala, úžasná věc! Díky moc, Lenko, právě objednávám další :)

Veronika S.

 

Balíček dorazil rychlostí blesku. Mýdla i lesk na rty jsou úžasné. Děkuji ze srdce za vstřícnost. Nádherně zabaleno, děkuji velmi za dáreček, mám radost. :) Vše tu tak krásně voní, mám dnes hezký den. ❤️ 

Renata  B.

 

Absolutní nádhera a potěšeni pro oko, nos i pokožku ❤️ a neuvěřitelná rychlost dodání! Nejlepší mýdlařka široko daleko! Děkuji, Mýd Lenko!

Míša M.

 

Od Mýdlenky mám úžasný medový balzám na rty, který mi zahojil popraskané koutky rtů do druhého dne. Nyní zkouším i další výrobky a všem rozhodně doporučuji přírodní produkty, které krásně voní, skvěle vypadají a fungují 

 

 

MýdLenka je skvělá. Nejenže je úžasným člověkem, ale též dělá úžasné věci. Jsem spokojena se vším, co jsem si od ni zakoupila. Nejvíc nadšena jsem z přírodního deodorantu, ten se Ti, Lenko, vážně povedl. Díky!

Jana P.

 

Mýdla od MýdLenky používám asi dva roky a také je občas věnuju někomu jako dárek. Zjistila jsem totiž, že s takovým dárečkem dělám jenom radost. Jsou totiž naprosto báječné. Šetrné k pokožce a příjemné svou vůní. Před nedávnem jsem si pořídila tuhý deodorant a jeden jsem také koupila synovi - ten už žádný jiný nechce. Teď už se nemůžu dočkat lesku na rty - maliny! Ten jsem ještě neměla, už se moc těším!!

Jana S.

 

Dobrý den, vyzkoušela jsem balzám na tělo ve tvaru psí tlapky a musím říci, že je skvělý. Velmi mi pomohl. V zimě mívám rozpraskané ruce, trpím na alergii z chladu. Děkuji za Vaše krásné produkty. Pavla Plzeň

 

Musím říct,že vaše mýdlo je silně návykové. ♥Dělá mi tak dobře, přestalo mi svědět tělo,prostě SUPER.

Jarča B.